Co a kdo jsou STOPAŘI / PŘIDEJ SE k nám / Informace PRO RODIČE


Svojsíkův závod a Obvodní setkání 2017

Druhý květnový víkend jsme se zúčastnili Obvodního setkání Prahy 10 a Svojsíkova závodu v Malé Hraštici. Akce se povedla, počasí vyšlo a v závodě jsme se umístili na 7. místě z 11 družin. Také jsme ulovili 3 noční kešky! Děkujeme všem za účast, první fotografie najdete ZDE, přibudou další!

2017/05/05 18:12 · Šídlo · 0 Komentáře

Výprava do Počepic u Sedlčan

Výpravu nám nezkazilo ani mokré počasí. Déšť nezastavil vaření na ohni ani návštěvu nedalekého skanzenu. Takže jsme si vychutnali špízy, holubníky i plno starodávných špýcharů. K večeru jsme se dozvěděli něco nového o samotných kořenech skautingu a zažili večerní hru plnou upírů. Ráno jsme místnímu turistickému oddílu jako dík za ubytování pomohli připravit dřevo na pálení čarodějnic a zažili spoustu zábavy. Fotky z výpravy najdete zde.

2017/04/11 15:33 · Danczis · 0 Komentáře

Výprava na Děd 2017

Na Dědu jsme si to užili. Nejenom, že se nám podařilo zrekonstruovat několik momentů z minulých výprav na toto místo. Taky jsme viděli mědvedy, Jitřenky postavily Bunkrovník jitřenčí s vynikajícím příběhem, poznali jsme, co to jsou v ekologii potravní sítě a taky si obligátně zaběhali na vlak (ale byli jsme až moc rychlí. Fotogalerii můžete nalézt zde. Za fotky patří děkan Štěpánovi a Áje.

2017/03/12 20:53 · Danczis · 0 Komentáře

<< Novější zápisky | Starší zápisky >>


Stopaři jsou: Přes dvacet kluků a holek ve věku 7-16 let a tým vedoucích • Aktivity tradční i netradiční, výlety a letní tábor, deskové hry, geocaching a další programSkautský oddíl na Praze 3


You could leave a comment if you were logged in.
start.txt · Poslední úprava: 2011/08/11 15:54 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0