Informace pro rodiče

Zde najdete základní informace o oddílu určené všem rodičům. Aktuální informace pro rodiče našich členů, včetně různých dokumentů a aktualit, posíláme emailem či jako tištěný materiál…V současné době přijímáme nové členy - kluky i holky ve věku 9-14 let. Pro více informací nás kontaktujte.

Co nabízíme

Celoroční program pro kluky a holky ve věku 7-15 let.

Program je zaměřen na pohyb v přírodě, kreativní činnosti (kreslení, hudba), sport a další zajímavé činnosti (deskové hry, geocaching aj.).

Na Konopišti Hlavní součástí programu jsou víkendové akce, které pořádáme přibližně jednou za měsíc. Jedná se o výlety do přírody (v teplých měsících vícedenní pod stan), nebo kulturně či sportovně zaměřené akce.

Další částí programu jsou schůzky v klubovně a jejím okolí. Většina je zaměřena na hry a získávání nových znalostí a dovedností, které později účastníci uplatní na víkendových akcích. Velmi důležitou součástí programu je také letní tábor v jižních Čechách, kde naše činnost vrcholí.

Informace o aktuálním programu naleznete na stránce Akce.

K čemu to je dobré?

Na rozdíl od běžných kroužků nebo třeba sportovních oddílů nabízíme všestranný rozvoj po fyzické i psychické stránce. Mezi naše speciality patří výchova ke kreativitě a samostatnosti, rozvoj sociální inteligence a fyzické zdatnosti. Podstatným rysem našich aktivit je také kontakt s přírodou.

Kdy a kde probíhá program?

Schůzky probíhají každé pondělí (mimo státní svátky a prázdniny) viz. Aktuální akce. Sraz je většinou u naší klubovny v ulici Hořanská 2, Praha 3.

Víkendové akce probíhají většinou v Praze a okolí. Sraz bývá na nádraží nebo na stanici metra Želivského.

O letních prázdninách jezdíme na tábor do jižních Čech. V posledních několika letech byl tábor hned začátkem července…

Jak se přihlásit, kolik to stojí?

Přihlásit se můžete telefonicky nebo emailem (viz. kontakt). Každé dítě se i s rodiči může nezávazně a zdarma zúčastnit několika ukázkových akcí, na základě kterých se dohodneme, co a jak dál. Cena je 800,- Kč na školní rok.

pro_rodice.txt · Poslední úprava: 2017/08/07 14:10 autor: Danczis
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0