Kdo je kdo

Stopaři jako správný oddíl mají v každé práci podíl. Jenomže ta práce se sama neudělá, stejně jako se sama neudělá ani žádná zábava. Takže kdo že to jsou ti Stopaři?

Svišti

Svišti jsou nejmladší holky. Často sviští a občas trochu piští :-P Jinak jsou samozřejmě hravé, a proto taky vyhrály super turnaj v deskovách. Mimo hraní, pištění a svištění umí ještě spoustu zajímavých věcí, jako třeba rozsvítit petrolejovou lucernu…

Svišti jsou: Sofie, Zuzka, Ambrela, Kamča, Agáta

Bobři

Mladší kluci, fungují v novém roce v novém složení. Jsme zvědaví, jak jim to do budoucna půjde… A docela jim to jde, protože na táboře 2011 ve veliké konkurenci zvítězili v etapové hře na motivy starých českých pověstí.

Bobři jsou: Matylda, Dave, Franta, Tomáš, Štěpán, Čumi

Jitřenky

Starší holky jsou družina Jitřenek. Na první pohled možná vypadají jako hodné dívenky a mají to i ve svém pokřiku, nicméně to hlavně proto, že na Jitřenky se dívenky rýmuje líp než divoženky ;-) Je potom jasné, že za Stopaře bojují nejen v kuchyni při vaření špaget, ale i v hlubokém lese, na laně, nebo když zrovna brodí řeku.

Jitřenky jsou: Kachna, Cvrček, Klára, Mody, Terka

Vedoucí

Oddíl řídí tým zkušených vedoucích 8-) Mimo těch, které vidíte na obrázku, má oddíl spoustu dalších dospělých pomocníků, pomocnic a přátel.

Chcete se o vedoucích dozvědět víc?

kdojekdo.txt · Poslední úprava: 2015/12/13 10:31 autor: Danczis
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0