Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

geocaching [2011/01/25 06:53]
Markéta
geocaching [2011/01/25 06:53] (aktuální)
Markéta
Řádek 1: Řádek 1:
 ==== Geocaching ==== ==== Geocaching ====
-{{  :fotogalerie:vyp101016-15.jpg?320|}}..je celosvětová hra, která spojuje pohyb v terénu (často v  přírodě;) se zábavou, ale hlavně s rozvojem různých vlastností a schopností (obratnosti, inteligence aj.). Pomocí vlastního umu a GPS navigace hledáte tajné schránky - poklady (geokešky nebo-li zkráceně kešky). Podrobněji si o hře můžete počíst například na [[http://wiki.geocaching.cz/wiki/Hlavn%C3%AD_strana|geocaching.cz]].+{{  :fotogalerie:vyp101016-15.jpg?320|}}...je celosvětová hra, která spojuje pohyb v terénu (často v  přírodě;) se zábavou, ale hlavně s rozvojem různých vlastností a schopností (obratnosti, inteligence aj.). Pomocí vlastního umu a GPS navigace hledáte tajné schránky - poklady (geokešky nebo-li zkráceně kešky). Podrobněji si o hře můžete počíst například na [[http://wiki.geocaching.cz/wiki/Hlavn%C3%AD_strana|geocaching.cz]].
  
 S menšími dětmi hledáme jednoduché poklady, které nás přivedou na zajímavá místa (často unikátní přírodní či historické památky). Se staršími členy oddílu hledáme náročnější poklady, které prověří naše schopnosti a dovednosti. Další náročné skrýše a úkoly jsou vyhrazeny jen vedoucím. Nicméně  **__VŽDY DBÁME NA BEZPEČNOST__**, která je pro nás na prvním místě!  S menšími dětmi hledáme jednoduché poklady, které nás přivedou na zajímavá místa (často unikátní přírodní či historické památky). Se staršími členy oddílu hledáme náročnější poklady, které prověří naše schopnosti a dovednosti. Další náročné skrýše a úkoly jsou vyhrazeny jen vedoucím. Nicméně  **__VŽDY DBÁME NA BEZPEČNOST__**, která je pro nás na prvním místě! 
Řádek 8: Řádek 8:
 Ke hře používáme zejména oddílové GPS navigace Garmin Etrex Legend. Ke hře používáme zejména oddílové GPS navigace Garmin Etrex Legend.
  
-Víc se o tom, co děláme, se dozvíte na stránce [[aktivity|aktivity]]...+Více se o tom, co děláme, se dozvíte na stránce [[aktivity|aktivity]]...
geocaching.txt · Poslední úprava: 2011/01/25 06:53 autor: Markéta
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0