Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

cosedeje:kvetnova_vyprava_na_starou_hut_2011 [2011/05/09 11:00]
Opix
cosedeje:kvetnova_vyprava_na_starou_hut_2011 [2011/05/11 19:53] (aktuální)
Opix
Řádek 1: Řádek 1:
 ====== Květnová výprava na Starou Huť 2011 ====== ====== Květnová výprava na Starou Huť 2011 ======
-{{:cosedeje:starahut2011.jpg?220  |}}  Výprava sice naoko zamířilia na **Starou Huť**, ale ve skutečnosti jsme se ocitli ve **starém Řecku**. Po celou dobu jsme pomáhali Herkulovi, známemu řeckému hrdinovi, při plnění různých složitých úkolů.+Výprava sice naoko zamířilia na **Starou Huť**, ale ve skutečnosti jsme se ocitli ve **starém Řecku**. Po celou dobu jsme pomáhali Herkulovi, známemu řeckému hrdinovi, při plnění různých složitých úkolů.
  
 +[[fotogalerie:stara_hut_2011|{{:fotogalerie:2011:hut2011-01.jpg?220  |Výprava Stará Huť}}]]
 Nejprve jsme si vysloužili přízeň **Athény** a **Artemis**, při hledání <del>[[:geocaching|kešek]]</del> hub a stromů ^_^. Pak jsme přesvědčili **Pegase**, aby nám pomohl s batohy. V neposlední řadě jsme si naklonili **Poseidona**, do jehož mokrého království (v rybníku) jsme museli vstoupit (a měli jsme vody až po krkr 8-) ).  Později jsme stopovali obřího lva, bojovali s hydrou a podnikli několik dalších dobrodružství. Noční výpravy do **Hádovy** říše se sice téměř všichni zalekli, ale jinak jsme splnili zkoušky na jedničku, nebo alespoň na dvojku s hvězdičkou ;-) .  Nejprve jsme si vysloužili přízeň **Athény** a **Artemis**, při hledání <del>[[:geocaching|kešek]]</del> hub a stromů ^_^. Pak jsme přesvědčili **Pegase**, aby nám pomohl s batohy. V neposlední řadě jsme si naklonili **Poseidona**, do jehož mokrého království (v rybníku) jsme museli vstoupit (a měli jsme vody až po krkr 8-) ).  Později jsme stopovali obřího lva, bojovali s hydrou a podnikli několik dalších dobrodružství. Noční výpravy do **Hádovy** říše se sice téměř všichni zalekli, ale jinak jsme splnili zkoušky na jedničku, nebo alespoň na dvojku s hvězdičkou ;-) . 
  
 Na výpravě jsme si vyzkoušeli stavění stanů, vaření na ohni, také jsme se brodili potokem a cestovali podle GPSky. To všechno se nám určitě **bude hodit na [[:tabor|táboře]]**, který nás čeká co nevidět ;-) . Na výpravě jsme si vyzkoušeli stavění stanů, vaření na ohni, také jsme se brodili potokem a cestovali podle GPSky. To všechno se nám určitě **bude hodit na [[:tabor|táboře]]**, který nás čeká co nevidět ;-) .
  
-//Fotky máme a na webu budou brzy, tak se těšte ...//+Fotogalerie: [[fotogalerie:stara_hut_2011|Stará Huť 2011]]
 {{tag>cosedeje}} {{tag>cosedeje}}
  
cosedeje/kvetnova_vyprava_na_starou_hut_2011.txt · Poslední úprava: 2011/05/11 19:53 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0