Květnová výprava na Starou Huť 2011

Výprava sice naoko zamířilia na Starou Huť, ale ve skutečnosti jsme se ocitli ve starém Řecku. Po celou dobu jsme pomáhali Herkulovi, známemu řeckému hrdinovi, při plnění různých složitých úkolů.

Výprava Stará Huť Nejprve jsme si vysloužili přízeň Athény a Artemis, při hledání kešek hub a stromů ^_^. Pak jsme přesvědčili Pegase, aby nám pomohl s batohy. V neposlední řadě jsme si naklonili Poseidona, do jehož mokrého království (v rybníku) jsme museli vstoupit (a měli jsme vody až po krkr 8-) ). Později jsme stopovali obřího lva, bojovali s hydrou a podnikli několik dalších dobrodružství. Noční výpravy do Hádovy říše se sice téměř všichni zalekli, ale jinak jsme splnili zkoušky na jedničku, nebo alespoň na dvojku s hvězdičkou ;-) .

Na výpravě jsme si vyzkoušeli stavění stanů, vaření na ohni, také jsme se brodili potokem a cestovali podle GPSky. To všechno se nám určitě bude hodit na táboře, který nás čeká co nevidět ;-) .

Fotogalerie: Stará Huť 2011

You could leave a comment if you were logged in.
cosedeje/kvetnova_vyprava_na_starou_hut_2011.txt · Poslední úprava: 2011/05/11 19:53 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0