Cintra 2010

V bitevní vřavě... Letos jsme se po dlouhé době zúčastnili velké terénní hry „Válka o Cintru“ nejen jako spolupořadatelé, ale i jako účastníci. Julka, Janča, Ještěrka, Štěpán, Daník, Kuba se hrdinně probojovali k vítězství v řadách císařské armády! Gratulujeme! Také děkujeme Markétě s Brusinkou, že je na hru vzaly a těšíme se na příští ročník!

Fotky z akce na webu Cintry...

Diskuze

Markéta, 2010/10/01 13:00

… vyjíždíme s Brusinkou směr Černý most, kde na nás čeká naše posádka: Cvrček, Štěpán a Dan. Vyzvednutí věcí z klubovny probíhalo hladce a tak na ČM dorážíme bohatší o kobercovku, černou látku na standartu, celtu a hrnec^_^ Po úspěšném naložení posádky vyrážíme směr Šiskovice. Po cestě zapojujem´ do kolony čítající tím dvě vozidla Sázavskou četu a konečně dorážíme, už za tmy, na místo.

Je devět hodin večer, ale tábor je v plném proudu. Schvalují se zbraně, staví se stany, je slyšet třeskot mečů. I my se tady zapojujeme do dění v táboře, budujeme stanovou základnu, odvážíme auto do nedaleké vesnice, večeříme a vydáváme se k registraci a ke schválení mečů. Po všem vyřizování ti bojovnější z nás uléhají, aby ráno mohli časně vstávat. Neklid v táboře je téměř od svítání*, v půl osmé se ozve zvuk sirény – budíček a hned druhý zvuk sirény – Nilfgaard svolává své vojsko. Já a Markéta si akorát čistíme zuby, v tom vidíme černou armádu, jak mizí v dál a mezi nimi i členové naší výpravy.

Obyčejné věci jako snídaně nemají ve válce prostor. V půl deváté probíhá nástup, vysvětlení pravidel, představení armád a všech postav ve hře, po nástupu se všichni hráči odebírají na herní pole. Od té doby jsem Stopaře viděla jen párkrát……

*Brusinka pise, ze od casnych hodin, takze doupresnim: uz od 5ti hodin rano! si nasi sousede pucovali zbroj a varili parky k snidani, takze o spani se vtechto podminkach nedalo mluvit. V pul osme, case oficialniho budicku, bylo v tabore zivo jako v ule, skoro jsme meli dojem, jestli jsme neco neprosvihli?:-) - a s uderem pul osme, jak uz brs. psala vyse, se nilfgard odebral cvicit. …mno, vyplatilo se jim to nakonec:-) ja jsem si nedospale hodiny alespon chvili snazila nahradit coby klimbajici spravce mesta, ale moc to neslo :-?

Mkt a Brs

You could leave a comment if you were logged in.
cosedeje/cintra_2010.txt · Poslední úprava: 2010/10/06 17:48 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0