Proběhl Závod Vlčat a Světlušek

Minulý víkend 11.-13.5. jsme se zůčastnili 1. kola obvodního Závodu Vlčat a Světlušek na základně Malá Hraštice. Nakonec závodil jeden náš tým složený ze tří družin a k naší velké radosti vyhrál 1. místo v kategorii Vlčat!

Tím jsme se probojovali do 2. kola, kterého se zúčastníme v rámci Předtáborové výpravy 8.-10.6.

Fotky jsou na externí adrese: http://mosaic.utia.cas.cz/stopari/ 2. kolo proběhne v Rožmitále pod Třemšínem, tedy nedaleko místa tábořiště v Rakovicích, kam na předtáborovou výpravu jedeme. Ohledně dopravy na závod budeme účastníky informovat spolu s propozicemi k výpravě.

Podmínkou účasti 2. kola jsou alespoň 4 stejní členové (z 6) kteří závodili a také smíšenost týmu (dívky i kluci), proto prosíme hlavně ty kteří se zúčastnili, aby jeli závodit zase, případně je můžeme doplnit někým novým.

Jako cenu získala družina, kromě diplomu a šerpy, 2 deskové hry a putovní totem pro vítěze :-) Tímto ještě jednou, za celé vedení oddílu, úspěšnému týmu gratulujeme!

You could leave a comment if you were logged in.
akce/zavod_vlcat_a_svetlusek.txt · Poslední úprava: 2012/06/13 13:03 autor: Šídlo
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0