Výprava do Tanvaldu

Minulý víkend jsme vyrazili dobýt Severní pól do jizerského Tanvaldu. Na cestu se vypravily 4 odvážné družiny, které si zvolily, nebo jim osud přihrál různé cesty postupu k pólu. Důležité je, že všechny nakonec cíle dosáhly a nevedly si vůbec špatně!

Některé potkala na cestě silná polární bouře a museli si postavit iglů, někteří si krátili cestu sjezdem z vysoké hory na „sněžných člunech“. Další uvěznilo špatné počasí v táboře a krátili si čas stavbou sněžných soch, nebo vydatnými koulovačkami :-)

Při dlouhých zimních večerech přišlo vhod několik kreativních programů, jako třeba stavba modelů domovských měst družin i s ozvučením, vyprávění příběhů formou fotokomixu, nebo třeba vaření večeře.

Nakonec se uskutečnil urputný boj mezi družinami o prvenství dobytí Pólu, který jsme odstartovali na naší vybudované sněžné dráze. Nakonec první dorazili Bobři, druhé Večernice a třetí Vlci. Jitřenky zase bodovali v kategorii „Nejelegantnější psí spřežení“ :-)

Jsou doplněné fotky „fotokomixů“ na konci galerie. Fotky ve fotogalerii.

You could leave a comment if you were logged in.
akce/vyprava_do_tanvaldu.txt · Poslední úprava: 2012/03/01 22:06 autor: Šídlo
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0