Toto je starší verze dokumentu!


Předtáborová výprava 2013

I přes deštivé počasí jsme se minulý víkend vydali na putovní výpravu z Pikovic na Zbořený Kostelec. V pátek navečer jsme si ještě užívali slunného počasí na posázavské stezce a postavili si stany na jednom z přilehlých vrcholků.

V sobotu ráno, se však hned po zabalení batohů a snídani spustil déšť, který potom přestal přesně až za 24 hodin :) Přes den nebyl zase tak silný, ale v noci, kterou jsme strávili na zřícenině Zbořený Kostelec, jsme se chvílemi obávali, zda nápor deště vůbec vydrží stanové hůlky :)

Ráno jsme zase chytli chvilku bez deště, akorát na sbalení stanů a sešli zpět pod kopec, směrem k vlaku v Týnci nad Sázavou. Jaké bylo překvapení, že most, přes který jsme šli večer nahoru tam už není a místo třímetrového potoka je více než trojnásobný veletok? Museli jsme tedy, opět za vydatného deště, celou řeku obejít několika-kilometrovou oklikou, abychom se dostali na druhou stranu.

Pak jsme už pokračovali po silnici bez větších problémů a až na menší zpoždění vlaků se v pořádku dostali domů. Jak už jsem naznačil v úvodu, pro letošek by snad bylo vody dost a na táboře se těšíme na slunce a teplo! Všem statečným účastníkům výpravy patří náš respekt! :)

Fotografie z výpravy najdete ZDE.

You could leave a comment if you were logged in.
akce/predtaborova_vyprava_2013.1370468436.txt.gz · Poslední úprava: 2013/06/05 23:40 autor: Šídlo
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0