Toto je starší verze dokumentu!


Noční království

Akce slibuje dobrou organizaci a zajištění. Rosenthalci mají tradičně skvělé kostýmy a rekvizity.

Hra trvá od pátku do soboty. V sobotu večer se přesuneme na blízkou Šídlovu chalupu (Pňovice). Stejně jako v pátek z Rožmitálu na základnu, se budeme muset převézt autem, cca 15 km, autobusy k základně Na Dědku jezdí málo. Přespíme na chalupě a v neděli bude výlet po okolí cestou do Rožmitálu na autobus. Jídlo na neděli bude zajištěné.

Vyšší cenu 470 Kč je za vysokou kvalitu akce, řada organizátorů organizuje fantasy hry profesionálně a dlouhodobě. V ceně je strava a ubytování. Vzhledem k vyšší ceně oddíl uhradí cestovné ve výši cca 150 Kč na osobu. Cena pro starší děti se může lišit, ale vyšší určitě nebude.

Je nutné vyplnit závaznou přihlášku, která se odevzdá na místě. Platbu předem provedeme za přihlášené děti do 12.4. najednou, děti zaplatí vedoucímu na akci.

Více informací o hře: Noční království

Aktualizované vybavení

prihlaska_nk2016.pdf

https://youtu.be/RYufM4D9oDs

Propozice

Sraz: v pátek 15.4. v 16:05, v Praze Na Knížecí. Nástupiště bude upřesněno.

Návrat: v neděli 17.4. v 17:10, tamtéž.

S sebou: 470 Kč a přihlášku na hru, vybavení na vícedenní výpravu, kostým na hru, zbraň (dřevěná, obalená mirelonem a páskou*), 1x svačina

Náročnost: vyšší

Akci vede: Šídlo

Poznámka: *Pokud nemáte s výrobou zkušenosti, obraťte se na nás, příp. je možné si zbraň půjčit od členů oddílu, kteří nepojedou, anebo s výrobou pomohou.

Děti přihlašujte co nejdříve na prostřednictvím webového formuláře dole na stránce, nebo emailu: sidlo.stopari@seznam.cz.

You could leave a comment if you were logged in.
akce/nocni_kralovstvi.1459610449.txt.gz · Poslední úprava: 2016/04/02 17:20 autor: Šídlo
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0