Co a kdo jsou STOPAŘI / PŘIDEJ SE k nám / Informace PRO RODIČE


Výprava do Počepic u Sedlčan

V pátek 21.4. pojedeme na vícedenní výpravu do Počepic. Ubytujeme se v základně turistického oddílu a budeme prozkoumávat místní přírodu a okolí. Na výpravě nebudou chybět hry a nějaké to společné dobrodružství. Také otevřeme oddílový zpěvník a rozezníme struny na kytaře. Bližší info naleznete zde.

2017/04/11 15:33 · Danczis · 0 Komentáře

Výprava na Děd 2017

Na Dědu jsme si to užili. Nejenom, že se nám podařilo zrekonstruovat několik momentů z minulých výprav na toto. Taky jsme viděli mědvedy, Jitřenky postavily Bunkrovník jitřenčí s vynikajícím příběhem, poznali jsme, co to jsou v ekologii potravní sítě a taky si obligátně zaběhali na vlak (ale byli jsme až moc rychlí. Fotogalerii můžete nalézt zde. Za fotky patří děkan Štěpánovi a Áje.

2017/03/12 20:53 · Danczis · 0 Komentáře

Výprava do Tichého údolí

V únoru jsme se vypravili do Tichého údolí. Protože nás celou cestu provázela prolétající letadla směrem na Ruzyň, nesla se i výprava v leteckém duchu. Každý pilot si sestrojil svou vlastní leteckou flotilu, se kterou následně plnil nelehké disciplíny, jako je například navigace letounu, nebo let na cíl. Povětrnostní podmínky byly také ideální a tak všichni piloti během výpravy úspěšně zaplnili své letecké průkazy různobarevnými medailemi.

Fotky z výpravy najdete ZDE (fotili: Štěpán a Ája).

2017/02/19 19:21 · Ája · 0 Komentáře

Starší zápisky >>


Stopaři jsou: Přes dvacet kluků a holek ve věku 7-16 let a tým vedoucích • Aktivity tradční i netradiční, výlety a letní tábor, deskové hry, geocaching a další programSkautský oddíl na Praze 3


You could leave a comment if you were logged in.
start.txt · Poslední úprava: 2011/08/11 15:54 autor: Opix
chimeric.de = chi`s home Driven by DokuWiki do yourself a favour and use a real browser - get firefox!! Recent changes RSS feed Valid XHTML 1.0